Lawrence’as Palevsky, Sherri Tenpenny, Andrew Wakefieldas ir dr.

Lawrence’as Palevsky, Sherri Tenpenny, Andrew Wakefieldas ir dr.

Per tą laiką daug sužinojau apie kraštutinę dešinę, fašizmą, neonacių judėjimus ir antisemitines sąmokslo teorijas, iš kurių Holokausto neigimas yra vienas niekšiškiausių. Niekada nemaniau, kad po 20 metų mano žinios šiomis temomis bus tokios naudingos. Vis dėlto turėjau suprasti, kad sąmokslo teorijų žinios visada praverčia skeptikui. Priežastis ta, kad sąmokslo teorijos yra beveik visų mokslo neigimo formų pagrindas.

Kartą sukūriau terminą, pagrindinę alternatyviosios medicinos dogmą, kad apibūdinčiau įsitikinimą, kad mes beveik visiškai kontroliuojame savo sveikatą per gyvenimo būdą, pavyzdžiui, mitybą, aktyvumą, mankštą ir į paslaptį panašų įsitikinimą, kad noras taip tampa. Antivaxxers ir COVID-19 neigėjai dalijasi ta mistine, magiška tikėjimo sistema, kurioje jie yra visiškai sveiki dėl savo pasirinkimų ir jiems (ir jų vaikams) dėl savo pasirinkimų negresia siaubingos pasekmės dėl infekcinės ligos. Jiems niekada neateina į galvą, kad amžius yra pagrindinis mirties nuo COVID-19 rizikos veiksnys ir kad žmonės negali nieko padaryti dėl to, kiek jiems buvo metų, kai užklupo pandemija. Panašu, kad niekad netrukdo antivaksininkams, tokiems kaip Bigtree arba COVID-19 neigiantys asmenys, kurių didžioji dauguma yra baltaodžiai ir bent jau pasiturintys viduriniosios klasės atstovai, tai, kad COVID-19 afroamerikiečiams ir kitiems šalies gyventojams pareikalavo daug blogesnių aukų. spalvos, kurie daug labiau linkę susirgti sunkia liga ir mirti. Todėl neturėtų būti stebina, kad antivaksininkai yra labai mėgstami antisemitinių sąmokslo teorijų.

Tačiau kodėl sąmokslo teorijos tokios svarbios mokslo neigimui? Visada maniau, kad taip yra todėl, kad kai neturite faktų ar mokslo, turite turėti priežastį paaiškinti, kodėl visa medicinos, mokslo ar istorijos institucija tiki kažkuo kitaip nei jūs ir mano, kad jūsų įsitikinimai, kad jie yra keiksmažodžiai, pseudomokslas ar pseudoistorija. Taigi jūs kuriate sąmokslo teoriją, kuri paverčia jus didvyriu, žmogumi, kuris tik su keliais kitais dalijasi paslėptomis žiniomis, kurias slopina tamsios ir galingos jėgos. Jei, pavyzdžiui, esate kreacionistas, tai yra dogmatiškų ateistų darvinistų chabalas, neleidžiantis jūsų žinioms priimti. Jei esate rugsėjo 11-osios tiesa, tai vyriausybėje, kuri, remiantis jūsų sąmokslo teorija, iš tikrųjų buvo atsakinga už išpuolius, turi būti atsakinga už „oficialų pasakojimą“. Jei esate vėžys, tai yra didelės farmacijos, FDA ir onkologijos įstaigos sąjunga, neleidžianti jūsų vėžio „gydyti“ kaip pagrindinį vaistą. Jei esate QAnon tikintysis, tai galingų žmonių (beveik visi liberalai ir (arba) demokratai), slopinančių „tiesą“, susivienijimas. Jei esate Holokausto neigėjas, akivaizdu, kad žydai neleidžia jūsų žinioms priimti. Jei neigiate klimato mokslą, akivaizdu, kad tai turi būti klimato mokslininkų ir liberalų, norinčių įvesti vyriausybinę pramonės kontrolę, susivienijimas. Jei esate antivaxxer, tai, žinoma, tai yra sumaištis, kurią sudaro CDC, Amerikos pediatrų akademija, medicinos profesija, didžioji farmacija ir Billas Gatesas. Ir jei jūs neigiate COVID-19, tai turi būti CDC, didžioji farmacija, vakcinos šalininkai (vėl įeikite į Billą Gatesą!), vyriausybė (kuri nori jus kontroliuoti) ir kiti, slopinantys tiesa”.

Nenuostabu, kad antivaxxers taip puikiai tinka šioje konferencijoje. Nenuostabu, kad antivaksininkai greitai susivienijo su COVID-19 sąmokslo teoretikais ir tapo judėjimo, prieštaraujančio visuomenės sveikatos intervencijoms dėl COVID-19, kurios apima antimaskuotojus, protestuotojus už uždarymą ir panašiai, lyderiais.

Deja, per daug žmonių sąmokslo teorijas vertina kaip akivaizdžią nesąmonę, tinkančią tik pajuokai:

Ne todėl, kad nesutinku su pajuoka kaip politika, bet padarykime teisingą. Konservatoriai * dešimtmečius* buvo sąmokslo pasakojimų integravimo priešakyje. Taigi Q atvyksta į sostinę, na ir ką. Klimato neigimo sąmokslas egzistuoja * dešimtmečius*. https://t.co/fUxelxXWBy

— Mark Hoofnagle (@MarkHoofnagle) 2020 m. rugsėjo 12 d.

Nors pašaipa yra tinkamas atsakas į daugelį sąmokslo teorijų, klaidinga sąmokslo teorijų nevertinti rimtai. Didžioji dalis pasaulyje padarytos žalos yra pagrįsta sąmokslo teorijomis, o daugelio genocidų širdyje yra sąmokslo teorijos. Sąmokslo teorijos taip pat yra pagrindinė kliūtis kontroliuoti vaikų ligas, kovoti su klimato kaita ir šiuo metu tebėra viena sunkiausių, jei ne pati sunkiausia, kliūčių suvaldyti COVID-19 pandemiją.

Autorius

Deividas Gorskis

Čia rasite visą dr. Gorskio informaciją kartu su informacija pacientams.David H. Gorski, MD, PhD, FACS yra chirurginis onkologas Barbara Ann Karmanos vėžio institute, kurio specializacija yra krūties vėžio chirurgija, kur jis taip pat dirba Amerikos chirurgų kolegijos vėžio ryšių palaikymo gydytoju ir chirurgijos docentu. ir Veino valstijos universiteto Vėžio biologijos magistrantūros studijų programos fakulteto narys. Jei esate potencialus pacientas ir radote šį puslapį per Google paiešką, peržiūrėkite Dr. Gorskio biografinę informaciją, atsisakymus dėl jo raštų ir pranešimus pacientams čia.

Kaip jau ne kartą kalbėjome, COVID-19 pandemija buvo puiki proga keiksmažodžiams ir smėliams, todėl metai (ir dar skaičiuojami), kai net „gerbiami“ gydytojai elgėsi labai blogai, platindami COVID. 19 dezinformacijos, neįrodytų „stebuklingų vaistų“ ir visuomenės sveikatos aktyvistų, tokių kaip prieš maskuoklius ir „užrakinimo“ protestuotojus, rėmimas tiek, kad aš aptariau nemažai jų nuo tada, kai COVID-19 buvo oficialiai paskelbtas pandemija prieš kiek daugiau nei metus. Deja, keli iš šių „drąsių beprotiškų gydytojų“ yra mano vietovėje, ir vienam iš jų pavyko įgyti nacionalinį (ir net tarptautinį) žinomumą. Jo vardas yra daktaras Davidas Brownsteinas ir jis reklamuoja dar vieną neįrodytą COVID-19 gydymo būdą – purškiamą vandenilio peroksidą. Pirmą kartą pastebėjau, kad jis tai reklamuoja prieš kelis mėnesius, bet prieš savaitę jis pasirodė to ypatingų kvaišalų Joe Mercola (žmogaus, kurio grynoji vertė viršija 100 mln. USD) svetainėje. keiksmažodžiai moka) straipsnyje „Nebulizuotas peroksidas – paprastas COVID-19 gydymas“ ir vaizdo įrašas, rodomas beveik po pusantros valandos.

Mercola taip reklamuoja Brownsteiną:

Daktaras Davidas Brownsteinas, turintis kliniką visai šalia Detroito, Mičigano valstijoje, sėkmingai gydė daugiau nei 200 pacientų tai, kas tapo mano mėgstamiausia intervencija nuo COVID-19 ir kitų viršutinių kvėpavimo takų infekcijų, būtent purškiamą vandenilio peroksidą.

Iš eilės peržiūrėta atvejų serija, kurioje 107 COVID-19 pacientai buvo gydomi purškiamąja peroksidu ir kitomis priemonėmis, įskaitant geriamuosius vitaminus A, C ir D, jodą, vandenilio peroksidą ir jodą į veną, taip pat intraveninį (IV) vitaminą C kartu su į raumenis. ozonas, buvo paskelbtas 2020 m. liepos mėn. mokslo, visuomenės sveikatos politikos ir įstatymo numeryje.1 Visi pacientai išgyveno.

Po minutės aptarsiu tą leidinį, bet atkreipkite dėmesį į žurnalą. Tai nėra žurnalas, kuris paprastai skelbtų atvejų serijas arba atsitiktinių imčių klinikinius tyrimus. Tai medicinos politikos ir teisės žurnalas. Galima paklausti, kodėl kažkas, pavyzdžiui, daktaras Brownsteinas, rinktųsi tokį žurnalą? O kaip dabar jis tvirtina, kad daugiau nei 220 pacientų gydomi pagal jo protokolą be jokios mirties? (Na, beveik, kaip pamatysite…)

Prieš pereidami prie to, supažindinkime jus su daktaru Brownsteinu.

Daktaras Davidas Brownsteinas: Alternatyviosios medicinos propagavimas Detroito priemiesčiuose

Pirmą kartą su daktaru Brownsteinu susidūriau 2016 m., kai buvęs SBM tinklaraštininkas, bet, dar svarbiau, vietinis internistas ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojas dr. Peteris Lipsonas paėmė jį į užduotį, nes skundėsi žydo paskelbtu apie amžių tinkamus vakcinos reikalavimus. vasaros stovykla Mičigane, kurioje teigiama: „Nė vienam vaikui, stovyklautojui, personalui, gyvenančiam menininkui, savanoriui, gydytojui, slaugytojui ir jų šeimoms nebus leista atvykti į stovyklą be dokumentų, patvirtinančių visišką imunizaciją pagal politiką“. Šis reikalavimas atmetė daktarą Brownsteiną, ir jis pateikė daugybę dezinformacijos apie vakciną, įskaitant „toksinų gambitą“, todėl daktaras Lipsonas kreipėsi į jį (ir dėl kelių kitų dalykų, čia, SBM).

Paskui susidūriau su daktaru Brownsteinu, kuris pykčio priepuolis išgirdo, kaip sunku buvo pakartotinai gauti savo šeimos praktikos lentas. Iš esmės jis buvo labai nepatenkintas tuo, kaip viskas susiję su „vaistais, vaistais ir dar daugiau vaistų“ (ir vakcinomis), ir karčiai apgailestavo, kad nė vienas klausimas nebuvo susijęs su „mitybos terapija“, „natūraliu gydymu“ ar kitais keiksmažodžiai, kuriais jis tiki, pavyzdžiui, akupunktūra, emocinės laisvės technika, į veną leidžiami vitaminai ir mineralai, eliminacinės dietos ir kt. Po to vyko lenktynės, o daktaras Brownsteinas išskleidė įvairiausią antivakcininę dezinformaciją apie juostinės pūslelinės vakciną, pagrindines antivakcinines konferencijas Mičigane ir atakavo „New York Times“ dėl skiepų rėmimo redakcijos, o paskutinė iš jų buvo metais iki pandemijos pradžios. Taigi iš esmės Dr. Brownsteinas yra Mičigano antivakcinos gydytojų, tokių kaip dr. Lawrence’as Palevsky, Sherri Tenpenny, Andrew Wakefieldas ir daktaras Markas Geier. Iš esmės jis yra didžioji antivaksininkų Kahuna pietryčių Mičigane, galbūt visoje valstijoje.

Nenuostabu, kad, kaip ir daugelis antivaksistų, velionis Dr. Brownsteinas pasisuko į COVID-19 pseudomokslą. Iš tiesų, dar gegužę jį įspėjo FTC (čia yra įspėjamasis laiškas), kad nustotų reklamuoti jo „vitaminų A, C gydymo protokolus. & D, taip pat maistiniai IV, jodas, ozonas ir purškimas imuninei sistemai palaikyti, atsižvelgiant į 2019 m. koronavirusines ligas (COVID-19)“. Dėl to jis diskutavo apie savo „Planą B“, kuris buvo pašalintas iš jo svetainės, o dabar pereina prie „Plano C“. Iš esmės tai yra tam tikras „tyrimas“, kuris buvo aiškiai sudarytas siekiant įveikti laiško dalį, kurioje buvo įspėta:

Tai neteisėta pagal FTC įstatymą, 15 U.S.C. § 41 ir toliau, reklamuoti, kad produktas ar paslauga gali užkirsti kelią, gydyti ar išgydyti žmonių ligas, nebent turite kompetentingų ir patikimų mokslinių įrodymų, įskaitant, kai tinkama, gerai kontroliuojamus klinikinius žmogaus tyrimus, patvirtinančius, kad teiginiai yra teisingi jų pagaminimo laikas. Šiuo metu nėra žinoma, kad toks tyrimas dėl COVID-19 būtų atliktas dėl pirmiau nurodytų produktų ar paslaugų. Taigi jokie su koronavirusu susiję teiginiai apie prevenciją ar gydymą dėl tokių produktų ar paslaugų nėra pagrįsti kompetentingais ir patikimais moksliniais įrodymais. Turite nedelsdami nutraukti visų tokių pretenzijų https://produktoapzvalga.top/dr-derm/ teikimą.

Tai atveda mus prie Dr. Brownsteino „tyrimo“, kurį Mercola reklamavo:

Ką tik buvo paskelbtas daktaro Davido Browsteino ir jo kolegų tyrimas apie COVID_19 terapiją apie COVID-19 terapiją. Šis…

Paskelbė VIAL 2020 m. liepos 9 d., ketvirtadienį

Nenuostabu, kad kai pirmą kartą pažiūrėjau į tyrimą praėjusią vasarą, jo abstrakcija buvo išskirtinai neįspūdinga ir, tiesą sakant, nusprendžiau, kad Dr. Brownsteino „tyrimas“ iš tikrųjų buvo net ne tyrimas, o vedamoji medžiaga, kurioje cituojamas straipsnis. antivakcinos „mokslininkas“ Jamesas Lyonsas-Weileris. „Tyrimas“ buvo retrospektyvus, ne atsitiktinių imčių, ne aklas (daug mažiau dvigubai aklas) ir apėmė visokius keiksmažodžius, įskaitant geriamuosius vitaminus A, C, D ir jodą, duodamą 107 tiriamiesiems (99 %), su intraveniniais tirpalais vandenilio peroksidas ir vitaminas C buvo skirti 32 (30 %) ir 37 (35 %) tiriamiesiems, 37 pacientams (35 %) iš kohortos, vartojusiems į raumenis ozoną ir purškiamą vandenilio peroksido/fiziologinio tirpalo mišinį su Lugolio jodu vartojo 91 (85). %). Straipsnyje daktaras Brownsteinas teigė, kad 100% iš 107 gydytų pacientų pasveiko ir labai greitai pagerėjo simptomai. Tai buvo pats visiškai neinformatyvaus tyrimo apibrėžimas, net mažiau informatyvus nei siaubingi Didier Raoult tyrimai. Ar daktarui Brownsteinui šį kartą pavyks ką nors geriau pateikti? Išsiaiškinkime, bet įtariu, kad žinote atsakymą.

Tarkime, šį kartą jis tvirtina, kad ankstyvas gydymas pagal jo protokolą gali pašalinti COVID-19 „ilgo nuotolio sindromą“, iš esmės menkai apibrėžtą, dar neapibūdintą simptomų kompleksą, kuris išlieka pacientui atsigavus po COVID. 19. Iš tiesų, praėjusį mėnesį JAMA Network Open paskelbtame tyrime buvo pranešta, kad praėjus 6 mėnesiams po užsikrėtimo COVID-19, daugiau nei 30 % suaugusiųjų vis dar jautė „ilgos trukmės“ simptomus, įskaitant nuovargį, nuolatinį kvapo ar skonio praradimą, „smegenų rūką“. , ir kiti simptomai. Įdomu tai, kad yra preliminarių pranešimų apie pacientų, kuriems pasireiškė „ilgos trukmės“ COVID-19 simptomai, pagerėję po COVID-19 vakcinos. Dar nesu įsitikinęs, kad tai daugiau nei placebo efektas, bet tai intriguoja, kaip teigia ši Jeilio universiteto prof. Akiko Iwasaki „Twitter“ tema:

Kai 2020 m. birželį pirmą kartą sužinojau apie #longcovid, pasiūliau 3 galimus mechanizmus. 1) Patvarus viruso rezervuaras 2) Viruso fragmentai / likučiai (RNR, baltymai) „virusinis vaiduoklis“, skatinantis uždegimą3) Infekcijos sukeltas autoimuninis atsakas (2/)https://t.co/KilBUcnA2e

– Prof. Akiko Iwasaki (@VirusesImmunity) 2021 m. vasario 28 d.

Juokinga, kad daktaro Brownsteino ši hipotezė, matyt, nedomina. Tolimas COVID-19 yra žavus reiškinys, verta savo įrašo tema. Bijau, kad „COVID tolimųjų vežėjų“ bus prinokę taikiniai tokiems keiksmažodžiams, kuriuos gydytojai mėgsta dr. Mercola ir Brownstein pasiūlymas. Tuo tarpu pažiūrėkime, ką dabar sako daktaras Brownsteinas.

Dr. Brownsteinas išgydo COVID-19? Ne taip greitai…

Taigi dabar, kai daktaro Brownsteino „atvejų serija“ (tokia, kokia ji yra), pasak jo, pasiekė 230 pacientų, galima būtų manyti, kad jis būtų pasirengęs publikuoti gerą reputaciją turinčiame žurnale arba bent jau pabandyti tai padaryti. Jūs klystate. Vietoj to, jis išleidžia knygą (žinoma!), kad jam nereikėtų susidurti su visomis įkyriomis kolegų apžvalgomis. Antraštė? Holistinis požiūris į virusus ir griežta Roberto F. Kennedy jaunesniojo rekomendacija, kaip fantastiškas požymis, kad tai yra visiška antivakcininė nesąmonė, ypač kaip jis sako: „Daktaras Brownsteinas mums pateikia stiprinimo receptą. galingiausia ir sėkmingiausia kada nors sukurta vakcina – žmogaus imuninė sistema. Knygos reklaminis blankas yra panašus:

COVID-19 turėtų būti pažadinimo skambutis visiems amerikiečiams. Skerdynės, kurias ji sukėlė, neturėjo įvykti. Judėdami į priekį, įsitikinkime, kad daugiau nieko panašaus nepasikartotų. Galite būti tikri, kad ateityje atsiras kitų virusų. Kovos su šiais patogenais būdas slypi mumyse – stiprioje, gerai palaikomoje imuninėje sistemoje.

Žinoma, niekas „tradicinėje medicinoje“ nesako, kad bendra sveikata nėra svarbi, kai reikia nustatyti jūsų atsparumą patogeniniams virusams ir bakterijoms. Tačiau aš jaučiu labai stiprią gemalų teorijos neigimo atmosferą, kaip ir daugelis kitų pavyzdžių, kuriuos anksčiau mačiau iš visos šios ištraukos.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.